Wyniki przesłuchań XXVIII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” – Kolędy Podkarpacia

65 solistów i 24 zespoły zaprezentowało się podczas tegorocznego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” – Kolędy Podkarpacia. Przez dwa konkursowe dni – 3 i 4 stycznia br. – jury oceniało występy młodych wykonawców.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu „Na nutę kantyczek”. Informujemy, że koncert laureatów odbędzie się 14 stycznia 2023 r. o godz. 16.00 w Jasielskim Domu Kultury. Do koncertu zapraszamy solistów, laureatów I nagród z wszystkich kategorii wiekowych oraz zespoły, które otrzymały I nagrodę i II nagrodę w tegorocznym konkursie oraz laureata nagrody za najlepsze wykonanie kolędy podkarpackiej. Pozostali nagrodzeni i wyróżnieni wykonawcy odbierają nagrody podczas koncertu.

Organizatorzy będą kontaktować się z wykonawcami koncertu telefonicznie. Prosimy również o przyjazd o godz. 15.00  lub wcześniej na próbę przed koncertem. Wszystkim wokalistom, zespołom nagrodzonym oraz ich opiekunom gratulujemy sukcesów, do zobaczenia 14 stycznia. Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Miasta Jasła oraz ksiądz dziekan dekanatu Jasło Wschód. Sponsorem wydarzenia jest Sieć Sklepów MPM, a oficjalnym partnerem motoryzacyjnym TOYOTA Jasło.

Protokół z 3 stycznia

Protokół z 4 stycznia

JDK