Zakończenie sezonu artystycznego w JDK

Zapraszamy na koncert wieńczący sezon artystyczny w JDK „Do słońca z piosenką i tańcem”. Koncert odbędzie się 24.06.2023 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej JDK.

Koncert będzie podsumowaniem sezonu 2022/2023. Sezon wyjątkowy ponieważ był bardzo bogaty w wydarzenia artystyczne. Oferta Jasielskiego Domu Kultury adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Cieszy nas fakt, że w tym sezonie wiele imprez, odbyło się z udziałem osób dorosłych.

Powstały nowe zespoły i sekcje: Senior Dance, zespół polsko- ukraiński Konsonans, Pracownia Edukacji Twórczej. Odbyło się także kilka znaczących imprez kulturalnych przygotowanych przez te zespoły: wieczór żydowski, koncert patriotyczny, koncerty kolęd, koncert pieśni ukraińskich, a na wystawach prezentowano też dokonania sekcji plastycznych. Wielu uczestników zajęć brało udział w konkursach wokalnych, recytatorskich, plastycznych, tanecznych i tutaj, także mamy się czym pochwalić, zdobyli wiele nagród i wyróżnień.

W sobotnim koncercie zobaczymy i usłyszymy wybrane prezentacje artystyczne. Wystąpią: soliści–laureaci konkursów, grupy wokalne, zespół wokalno-ruchowy Kolorowe nutki, zespoły taneczne: Hip-Hop Kids, R-Revolution, Senior Dance, zespół Jazz of Combo, duet wokalno- instrumentalny JDK, mażoretki. Na wystawie zaprezentowane też będą prace wykonane podczas zajęć plastycznych JDK.

Zapraszamy wszystkich uczestników zajęć, a także widzów, którzy razem z nami zechcą w radosnym i letnim nastroju spędzić ten sobotni wieczór.

Koncert odbędzie się w ramach tegorocznych DNI JASŁA.

eg