Z cyklu Klub Ludzi z Pasją: Masażysta z powołania w JDK

Paweł Lamparski, mistrz świata masażu SPA, przybliży swoje niezwykłe zainteresowania i talenty osobom obecnym na spotkaniu z cyklu Klub Ludzi z Pasją Jasielskiego Domu Kultury, 24 sierpnia br. (wtorek) o godz. 17.00 w JDK. Liczba miejsc ograniczona. Zaproszenia można otrzymać w sekretariacie JDK.

Paweł Lamparski, członek Klubu „Ludzie Masażu” ma 35 lat; mieszka w Jaśle, gdzie prowadzi swój salon masażu. Ten nadzwyczaj utalentowany masażysta urodził się w Świeciu na Kujawach. Od wczesnej młodości kochał sport, szczególnie piłkę nożną, ale już wtedy miał jeszcze jedną pasję: lubił masować osoby z najbliższej rodziny. Matka zwróciła uwagę na jego nieprzeciętne zdolności w tej dziedzinie i gdy przyszedł czas wyboru studiów radziła by poszedł w tym kierunku. Wygrała jednak miłość do futbolu, więc poszedł na AWF. Zaczynając studia, chciał poświęcić się piłce nożnej, ale prowadzone na AWF zajęcia z masażu tak mu się spodobały, że zapisał się na dodatkowe kursy i szkolenia. Wtedy też zaczął marzyć o własnym gabinecie masażu. By na to zarobić, po studiach wyjechał do Szkocji, gdzie ostatecznie spędził 10 lat. Początkowo podjął tam pracę w fabryce, a gdy już go było stać, założył salon masażu. Prowadząc salon, wciąż doskonalił swoje umiejętności i rozwijał talent. W 2018 roku spróbował swoich sił na międzynarodowych mistrzostwach masażystów SPA we Włoszech. Wtedy niewiele osiągnął, ale już rok później, na kolejnych zawodach – Międzynarodowych Mistrzostwach w Masażu ,,Massage Spa Talent” w Paestum we Włoszech w kategorii Międzynarodowa Nowa Generacja (Winner – 1st. Place – International Massage Championship ,,Massage Spa Talent’’ in Lecce in Italy in Category: International New Generation) – okazał się bezkonkurencyjny. Wywalczył mistrzostwo, pokonując blisko 50 konkurentów.

Mistrz świata „Massage Spa Talent”, który po zwycięskich zawodach został partnerem firmy z Jasła, produkującej stoły do masażu, w ubiegłym roku zdecydował się związać swoją przyszłość z naszym miastem. Razem z najbliższymi przeniósł się tu i założył swój gabinet masażu.

24 sierpnia br. Paweł Lamparski spotka się z bywalcami Klubu Ludzi z Pasją JDK, by podzielić się z nimi swoja pasją i entuzjazmem.

Wejście na zaproszenia wydawane przez sekretariat JDK (jedna osoba może odebrać jedno zaproszenie).Uczestnicy spotkania zobowiązani będą do zachowania aktualnych rozporządzeń sanitarno-epidemiologicznych, wydawanych w związku z ogłoszoną przez rząd RP epidemią. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej JDK w zakładce „Procedury bezpieczeństwa w Jasielskim Domu Kultury w okresie epidemii koronawirusa covid-19”.

(er)