XII jesienne Spotkania z Teatrem: Hanna Śleszyńska jako Judy Garland

Jasielski Dom Kultury zaprasza na pierwszą – w ramach XII Jesiennych Spotkań z Teatrem – sztukę pt. „Judy”. W roli amerykańskiej artystki zobaczymy znakomitą polską aktorkę Hannę Śleszyńską. Partnerami spektaklu, który odbędzie się 18 września br. o godz. 18.00 i 20.00 są Miasto Jasło oraz LOTOS Asfalt sp. z o.o. Bilety w cenie 60 zł można kupić w sekretariacie JDK lub online.

„Judy” to poruszająca i zabawna historia aktorskiej legendy Hollywood.  Sztuka pokazuje ostatnie chwile życia artystki. Spotykamy się  w garderobie aktorki, jak się później okazuje, przed jej ostatnim występem. Poznajemy ją od strony prywatnej, zawodowej i intymnej. Na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią Judy Garland opowiada  o życiu, karierze, miłości, a przede wszystkich o swoich wzlotach i upadkach.

„Własność znana jako Judy Garland” w 2006 roku podbiła Broadway, a sztuka wyreżyserowana przez Sławomira Chwastowskiego, została przetłumaczona specjalnie na język polski dla Hanny Śleszyńskiej, artystki obdarzonej  wielką siłą głosu i aktorskim talentem.

Katarzyna Pacwa

Ze względu na pandemię, prosimy o zastosowanie się do „Procedury bezpieczeństwa w Jasielskim Domu Kultury w okresie epidemii koronawirusa COVID – 19”, dostępnej na www.jdkjaslo.pl.

W przypadku odwołania imprezy z powodu zaostrzonego reżimu sanitarnego (Covid-19), Jasielski Dom Kultury zapewnia zwrot pieniędzy za wcześniej zakupione bilety.