Wieczór Żydowski w JDK

Jasielski Dom Kultury zaprasza na „Wieczór Żydowski”. Piątek, 14 kwietnia br. godzina 18.00. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w sekretariacie JDK. KUP BILET

W programie humor, piosenki żydowskie i o tematyce żydowskiej. Wystąpią: soliści, zespół teatralny „Antrakt”, zespół wokalny „Muza oraz zespół taneczny „R-Revolution”. Wieczorowi towarzyszyć będzie Wystawa Wycinanki Żydowskiej „Duchowość ukryta w materii papieru” autorstwa Ingi Marczyńskiej. Symboliczne Żonkile wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle.

Rok 2023 został ogłoszony przez Senat Rzeczpospolitej Polskiej Rokiem Pamięci Bohaterek i Bohaterów Getta Warszawskiego w 80. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim.

JDK

Obraz zawiera: Żonkile na białym tle wpisaną w nie Gwiazdę Dawida, na dole plakatu z lewej strony logo Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Toyoty Jasło a z prawej strony logo Jasielskiego Domu Kultury. Plakat zawiera również tekst: Jasielski Dom Kultury zaprasza na Wieczór Żydowski. W programie: humor i piosenki o tematyce żydowskiej. Wystąpią: soliści i zespoły JDK. Zespół teatralny "Antrakt", Zespół wokalny "Muza". Zespół taneczny "R-Revolution". Rok 2023 ogłoszony przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Pamięci Bohaterek i Bohaterów Getta Warszawskiego w 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim. Jasielski Dom Kultury, Piątek, 14 kwietnia, 2023 roku, godzina 18.00. Bilety w cenie 15 złotych.