Walentynkowe nagrody dla wokalistów JDK

Laura Gondek i Karolina Polak, solistki Jasielskiego Domu Kultury otrzymały równorzędne drugie nagrody w kategorii 14-17 lat, w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki „Walentynkowe Wyzwanie Wokalne”. Również drugą nagrodę zdobył duet Karolina Polak i Mikołaj Majda, natomiast wyróżnienie specjalne wyśpiewał Onofrio Della Medaglia. Wszyscy nagrodzeni uczęszczają na zajęcia śpiewu do pracowni wokalnej Ewy Grzebień.

Ideą konkursu, organizowanego przez Art Festivals Factory, jest zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych do aktywności artystycznej w okresie zimowym, prezentacja dorobku artystycznego uczestników festiwalu w przestrzeni wirtualnej, wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z osobami uzdolnionymi artystycznie wśród instruktorów, pedagogów, opiekunów oraz promocja uzdolnionych wykonawców ruchu amatorskiego i wartościowego artystycznie repertuaru.
W konkursie mogli brać udział soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne, podzieleni na kategorie wiekowe. Hasłem przewodnim były piosenki o miłości.

JDK