Walentynki z Tadkiem. Walentynkowa niespodzianka

W walentynkowy wieczór zapraszamy na spotkanie z aktorem filmowym i teatralnym Tadeuszem Chudeckim. Artysta wystąpi w Jasielskim Domu Kultury 14 lutego br. o godz. 18.00, ale tym razem z widowiskiem muzycznym, podczas którego zaprezentuje znane i lubiane szlagiery. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie JDK lub online.

Dla uczestników koncertu „Tadek inaczej” (14 lutego) mamy  10 prezentów niespodzianek. Podczas występu artysta wylosuje 10 biletów. Ich szczęśliwi posiadacze otrzymają od nas nagrody niespodzianki. Zapraszamy do udziału w koncercie (bilety w cenie 40 zł) i do wspólnej zabawy. Pamiętajcie! 14 lutego – walentynki z JDK.

„Tadek inaczej”  to kolorowe show, które jest autorską interpretacją popularnych hitów napisanych przez wybitnych kompozytorów i autorów tekstów, wykonywanych przez znanych piosenkarzy polskich i zagranicznych. Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru m.in. Edith Piaf, Władimira Wysockiego, Heleny Vondrackovej, Adriano Celentano, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Marii Koterbskiej, Zbigniewa Wodeckiego i innych. Będą to piosenki o miłości, tęsknocie i rozstaniach. Piosenki poważne i wesołe, beztroskie i głupie. Piosenki do myślenia, do przeżywania, ale i do wspólnego śpiewania i zabawy. Aktorowi towarzyszyć będą muzycy: Piotr Iwański, Radosław Mysłek, Michał Zuń oraz Daniel Peszko.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Bądźcie z nami w ten wyjątkowy wieczór.