Toyota Jasło partnerem motoryzacyjnym JDK

Firma Toyota Jasło, współpracująca od roku z Jasielskim Domem Kultury została oficjalnym partnerem motoryzacyjnym tej instytucji. Stosowna umowa partnerska została zawarta 22 października br., a swoimi podpisami potwierdzili ją: dyrektor Toyota Jasło Konrad Bukowski, dyrektor JDK Helena Gołębiowska i główny księgowy JDK Adrian Tuleja.

Jako partner motoryzacyjny Toyota Jasło z siedzibą przy ul. Produkcyjnej 5, przekazała Jasielskiemu Domowi Kultury w roczne użytkowanie ciężarową wersję samochodu Toyota Proace City. Kluczyki do nowego auta dyr. Konrad Bukowski przekazał dyr. JDK Helenie Gołębiowskiej. Udostępniony przez Toyotę pojazd jest komfortowy i bezpieczny; ma ponad 950 kg ładowności i trzy miejsca szoferce: dla kierowcy i dwóch pasażerów.

Współpraca pomiędzy Toyotą Jasło a JDK została podjęta w ramach programu „Pro Sponsor”, uruchomionego przez dystrybutora Toyoty w Polsce – Toyotę Motor Poland, a skierowanego do instytucji kultury i sportu. Program ten zakłada nawiązywanie partnerskich relacji i oferowanie sobie nawzajem obopólnie korzystnych świadczeń. JDK, największa jasielska instytucja kultury, a zarazem organizator bądź współorganizator popularnych imprez masowych (m.in. Dni Jasła i Międzynarodowych Dni Wina), jest pierwszą i – jak dotąd – jedyną instytucją, z którą firma Toyota Jasło zawarła umowę o partnerstwie motoryzacyjnym.

My umożliwiamy JDK-owi korzystanie z naszego pojazdu, a w zamian Jasielski Dom Kultury służy nam swoim wsparciem marketingowym – mówi dyr. Konrad Bukowski, dodając, że dzięki współpracy z JDK informacja o działalności firmy, którą reprezentuje – Toyoty Jasło – dotrze do znacznej części mieszkańców miasta i okolic oraz do różnorodnych grup lokalnej społeczności.

Cieszymy się z umowy, która przyniesie korzyści, zarówno nam, jak i naszemu partnerowi. Stare, należące do JDK samochody transportowe są mocno wyeksploatowane. Dzięki zawarciu umowy o partnerstwie z Toyotą Jasło, w dzisiejszych trudnych czasach – bez dodatkowych nakładów finansowych – zyskaliśmy nowoczesne auto, a korzystającym z niego pracownikom możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo i komfort pracy – tłumaczy Helena Gołębiowska, dyr. JDK.

(st)