Świąteczno – noworoczne sukcesy Karoliny Polak i duetu wokalnego

Na przełomie 2023/2024 roku, Karolina Polak, wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła kilka znaczących nagród w konkursach i festiwalach on line. Były to konkursy kolęd i piosenek.

W II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami” zajęła  II miejsce, w internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą” również wywalczyła II miejsce. Z kolie w III Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Podkarpackie Kolędowanie” jury przyznało Karolinie III miejsce.

Nasza wokalistka zdobyła także wyróżnienia na: XI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Gloria” i V Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Kolęd „Kolędujmy Jezusowi”. Wokalistka, która pracuje pod kierunkiem Ewy Grzebień, instrumentalnie do wybranych konkursów, została  przygotowana przez Wojciecha Nowickiego.

Doceniony został także duet wokalny Karolina Polak i Mikołaj Majda. Na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej HU HU HA! otrzymał  wyróżnienie specjalne. Takie samo wyróżnienie przyznano duetowi na III Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Podkarpackie Kolędowanie” .

eg