„Spróbujmy jeszcze raz” – znakomita komedia w JDK

Przezabawna, brawurowa komedia o perypetiach par w średnim wieku w doborowej obsadzie! Zapraszamy do Jasielskiego Domu Kultury na spektakl „Spróbujmy jeszcze raz”. Poniedziałek, 27 marca br., godzina 18.00. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w sekretariacie JDK oraz on-line.

„Spróbujmy jeszcze raz” to pełen znakomitego humoru spektakl w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Obfituje on w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej).

W części pierwszej On – niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona – rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Co wyniknie z tego spotkania? O tym musicie przekonać się państwo sami!

W drugiej części On – znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona – niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa…

Obsada: Lucyna Malec, Marek Siudym oraz Jan Kobuszewski – obecny głosem jako Dr Oliovski.

Reżyseria – Marcin Sławiński; scenografia – Wojciech Stefaniak; kostiumy – Joanna Snopek; muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon.

Producent – Joanna Cywińska.

JDK

Obraz zawiera: Plakat składający się z czterech okienek ze zdjęciami. Na pierwszym z lewej strony widać twarz eleganckiego mężczyzny w muszce i garniturze. W prawym górnym rogu zdjęcie policjantki w czapce policyjnej i służbowej koszuli, trzymającej przy swoim lewym oku kajdanki i spoglądającej przez nie. W lewym dolnym rogu blondynka spogląda z przerażeniem w lewą stronę. Ma na sobie jasny szlafrok spod którego wygląda koszulka. W prawym dolnym rogu mężczyzna w koszulce z krótkim rękawem i ze złotym łańcuchem na szyi złożył dłonie w pięści i przybrał postawę boksera przed walką. W prawym dolnym rogu plakatu znalazło się logo JDK, natomiast w lewym dolnym rogu logo Toyoty Jasło, Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Wydarzenia. Plakat zawiera też tekst: Marek, Siudym, Lucyna Malec, Murray F. Schisgal - "Spróbujmy jeszcze raz". Głos dr Oliovski'ego - Jan Kobuszewski. Tłumaczenie: Bożena Sławińska. Reżyseria: Marcin Sławiński; scenografia - Wojciech Stefaniak; kostiumy - Joanna Snopek; zdjęcia - Rafał Olejniczak; projekt plakatu - Piotr Grzegorzewski. Producent - Joanna Cywińska. Sponsor: Sophia. Sponsor Obuwia: Deichmann. Znajdź nas na Facebooku. Jasielski Dom Kultury, 27.03.2023, godzina 18; bilet 60 złotych.
Poprzedni artykułKK-T JDK i PTTK zapraszają do Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego
Następny artykułXVII OKMI: harmonogram przesłuchań