Spełniać swoje marzenia

O tym jak ważna jest realizacja własnych planów mówiła podczas 28. spotkania Klubu Ludzi z Pasją Bożena Wójcikiewicz, osoba, dla której ogromne znaczenie ma pielęgnowanie urody. Spotkanie odbyło się we wtorek, 6 grudnia br. w Jasielskim Domu Kultury.

Gość studni zainteresował się kosmetykami po problemach zdrowotnych. Był to punkt zwrotny w jej życiu.

– Kosmetyki stanęły na mojej drodze gdy bardzo pragnęłam zmian. Pokochałam je od pierwszego użycia, jak widziałam jak moja skóra się zmienia, jaśnieje, promienieje, to i ja zaczęłam się zmieniać. Zmieniało się moje wnętrze i z takiej zakompleksionej, szarej myszki stałam się pewną siebie kobietą, która wie czego chce, dąży do celu i świadomie podejmuje decyzje – mówi Bożena Wójcikiewicz, dla której kosmetyki są obecnie nie tylko pasją lecz i pracą. – Kocham to co robię i pragnę robić to nadal.

Gość studni postanowił podzielić się swoją pasją z innymi paniami, podpowiadać co robić, aby wyglądały i czuły się atrakcyjne. Uważa, że dobre samopoczucie wiąże się także z dobrym wyglądem. Zwróciła uwagę na fakt, że skóra nie ma przysłowiowego „peselu” i jej stan zależy m.in. od stylu życia i tego czy ma skłonność do uczuleń. Dlatego też chętne panie mogły wypróbować oparte na ekologicznych składnikach kosmetyki. Bożena Wójcikiewicz zachęcała panie do tego, aby zgodnie z hasłem wtorkowego spotkania były tymi, które spełniają swoje marzenia, a nie tylko marzyły.

pch