Przedstawienie muzyczne w JDK: „Akademia Pana Kleksa”

Masz od 8 do 11 lat??? Chcesz zostać artystą i wystąpić w musicalu??? Zgłoś się do nas. Organizujemy casting do „Akademii Pana Kleksa”. Premiera planowana jest już na czerwiec br., a zgłoszenia  w formie filmów video należy przesyłać  do 23 kwietnia br. Szczegóły w regulaminie, dostępnym na www.jdkjaslo.pl.

Napisana przez Jana Brzechwę historia dwunastoletniego Adasia Niezgódki, została przeniesiona na ekran w 1984 roku. Reżyser Krzysztof Gradowski przedstawił w nim losy nastolatka i jego kolegów, których imiona zaczynały się na literę „A”. Wszyscy mieszkali i uczyli się w Akademii profesora Ambrożego Kleksa. Barwna historia, pełna nawet i nieziemskich przygód, stała się także inspiracją dla instruktorów Jasielskiego Domu Kultury. – Chcemy, aby w realizacji pomogły nam dzieci. Stąd też właśnie do nich kierujemy zaproszenie do udziału w castingu, który wyłoni młodych artystów i pozwoli im wystąpić na profesjonalnej scenie – podkreśla pomysłodawca  Wojciech Nowicki, instruktor ds. muzyki w JDK.

Regulamin oraz karta zgłoszeń i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dostępne są poniżej oraz w zakładce „O JDK – dokumenty do pobrania”.

Informacji udziela instruktor ds. muzyki Wojciech Nowicki, pod numerem telefonu:  664 728 906.

Regulamin

Karta zgłoszeń

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

(kp)