Piotr Bałtroczyk w JDK

Piotr Bałtroczyk, konferansjer, dziennikarz i satyryk wystąpi w Jaśle. Artysta znany i lubiany, wieloletni prowadzący festiwali w Opolu i Kabaretonów, zawita do Jasielskiego Domu Kultury w piątek, 19 listopada br. z nowym programem: „Starość nie jest dla mięczaków”. Recital satyryka rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety są jeszcze dostępne.

Bałtroczyk od kilkudziesięciu lat wprowadza odbiorców w dobry nastrój snując opowieści o tematyce obyczajowej. Satyryk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Z tym przesłaniem rozpocznie swój kolejny występ, tym razem poświęcony czasowi, który nieuchronnie zbliża się – patrząc na sprawę metrykalnie – do każdego z nas. Czeka państwa wieczór pełen wrażeń, gdyż co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla samego Bałtroczyka.

Bilety w cenie 70 zł, do nabycia w sprzedaży stacjonarnej: w sekretariacie JDK przy ul. Kołłątaja 1 (tel. 13 44 35 150) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 15:30 oraz w sprzedaży internetowej, pod adresem: www.jdk.systembiletowy.pl

Uwaga – recital odbędzie się z zachowaniem wszelkich wymagań i obostrzeń sanitarnych, obowiązujących w miejscu i czasie jego realizacji.

***

Piotr Bałtroczyk jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Był działaczem studenckiego ruchu artystycznego, m. in. laureatem Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej (FAMA). Później zajął się zawodowo działalnością konferansjerską, prowadząc różne festiwale i imprezy kabaretowe. Laureat Nagrody Dziennikarzy na XXXVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2001) oraz dwukrotny zdobywca Wiktora (2004) i (2007) w kategorii „Osobowość telewizyjna”.

(pch)