Niejedna pełna odpowiedź – malarstwo Patrycji Dyląg

Od 13 lutego w Galerii Jasielskiego Domu Kultury można zwiedzać wystawę Patrycji Dyląg, zatytułowaną: „Niejedna pełna odpowiedź”. Finisaż wystawy odbędzie się w piątek 10 marca br.

Artystka z wykształcenia jest filologiem języka angielskiego oraz stypendystką Universita per Stranieri di Perugia. Od dawna jednak związana jest z twórczością artystyczną. Poza malarstwem interesuje się także wystrojem wnętrz oraz renowacją mebli. Jak sama twierdzi malarstwo pozwala jej spojrzeć na świat i siebie z innej perspektywy oraz daje ujście emocjom. Swoje umiejętności malarskie rozwija w krakowskiej Art Studni – Szkole Rysunku i Malarstwa, pod okiem artysty malarza Marcina Andrzeja Telegi. Jak mówi: „Abstrakcja to moja ulubiona forma przekazu, gdyż nie narzuca odbiorcom interpretacji, a zachęca ich do refleksji”.

Zapraszamy!

pch

Obraz zawiera: przenikające się barwy, w środku prostokąt, w dole plakatu z lewej strony logo Toyoty Jasło - oficjalnego partnera motoryzacyjnego wydarzenia, a w prawym dolnym rogu logo Jasielskiego Domu Kultury. Obraz zawiera również tekst: Galeria Jasielskiego Domu Kultury. Patrycja Dyląg malarstwo. Niejedna pełna odpowiedź. Finisaż wystawy 10 marca 2023, godzina 18.