Niedzielne popołudnie z Super Bohaterami

Superman, Flash, Bumblebee – to super bohaterowie, którzy bawili się wraz z dziećmi w niedzielę, 3 lipca br. podczas pierwszego spotkania w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych w Jaśle.

Na milusińskich, którzy tego dnia przybyli do Parku Miejskiego czekała moc atrakcji, były wspólne zdjęcia oraz mnóstwo zabawy. Dzieci odwiedził również Kubuś Puchatek, który jak miś dbający o to, by mieć przy sobie małe co nieco częstował obecnych słodyczami. Popołudnie z super bohaterami upłynęło pod znakiem zabaw ruchowych, gier i zagadek przygotowanych przez animatorów z Estrady Tyskiej.

Chętni uczestniczyli we wspólnych tańcach, wyścigach w workach i z kółkiem, budowali wysoką wieżę, próbowali swoich sił w puszczaniu ogromnych baniek mydlanych, czy słodkich konkursach. Nie zabrakło również fanów zwierzątek z balonów, które na życzenie najmłodszych wykonywali Superman i Flash. Chętni mogli zmienić kolor swoich włosów lub pomalować sobie buzię. Duże poruszenie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych wywołało pojawienie się kolejnego super bohatera – Autobota – Bumblebee, z którym zarówno młodsi oraz starsi chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

W najbliższą niedzielę, 10 lipca, zapraszamy dzieci i ich opiekunów na Przystanek Kwiatowa, gdzie spędzą Dzień w Królewskim Grodzie wraz z Agencją Artystyczną Amatum.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 – 2025.

pch