Malarstwo Natalii Karasińskiej w Galerii JDK

Prace malarskie autorstwa Natalii Karasińskiej będzie można oglądać na kolejnej wystawie w Galerii Jasielskiego Domu Kultury, która będzie czynna do 5 kwietnia br. Uroczysty wernisaż odbędzie się 7 marca br. o godz. 17.00.

Artystka, z pochodzenia gorliczanka, jest absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Studiowała grafikę warsztatową w pracowni prof. Marka Olszyńskiego, a w  2006 roku obroniła dyplom z malarstwa w pracowni prof. Antoniego Nikla. W 2017 roku ukończyła Podyplomowe Studium Muzeologiczne w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Malarka od 2008 roku należy do Klubu Sztuki im. Alfreda Długosza przy Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Na swoim koncie ma już kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych. 

JDK

Obraz pionowy, czarne tło, z białymi napisami informującymi o miejscu, nazwisku autora wystawy i terminie jej trwania. na środku obraz dziwnego tworu z niebieskim tłem. W lewym dolnym rogu logo tojoty, w prawym dolnym rogu logo jasielskiego domu kultury