Magiczny przystanek w Żółkowie

Na magicznym przystanku, zlokalizowanym na osiedlu Żółków spotkali się młodsi i starsi – dzieci, rodzice i dziadkowie. Wszyscy znakomicie się bawili za sprawą krakowskiego teatru Wagabunda i oczywiście Jasielskiego Domu Kultury. Impreza odbyła się 6 lipca br. w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych.

Na placu przy Domu ludowym w Żółkowie, w cieniu drzew aktorzy, pedagodzy i cyrkowcy pokazywali i uczyli magicznych sztuczek. Zaangażowani byli w to zarówno dorośli, jak i dzieci. Wszyscy bardzo chętnie brali aktywny udział, otrzymując w nagrodę specjalne baloniki – dmuchane w dowolnych kształtach. Odbył się również fantastyczny pokaz clowna i mima.Natomiast pracownicy Jasielskiego Domu Kultury przygotowali stanowiska plastyczne, dzięki czemu dzieci mogły twórczo się realizować.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

kp