Kontynuujemy współpracę z Toyotą Jasło

Jasielski Dom Kultury otrzymał w użytkowanie na kolejny rok dwa samochody marki Toyota. Są to modele: Proace City oraz C-HR. Uroczyste przekazanie odbyło się 9 listopada br. na jasielskim rynku. Uczestniczyli w nim: Ryszard Pabian, burmistrz Jasła, Konrad Bukowski, dyrektor Toyota Jasło, Elwira Musiałowicz-Czech, p.o. dyrektora Jasielskiego Domu Kultury oraz Marek Dyląg, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie udzielone na rzecz Jasielskiego Domu Kultury przez firmę Toyota Jasło. Umożliwi nam to sprawniejsze i bardziej wydajne przygotowanie i przeprowadzanie wydarzeń kulturalnych, organizowanych z myślą o mieszkańcach Jasła i okolic. Jest nam też bardzo miło, że przedsiębiorstwo działające na terenie Jasła chce wspierać jasielską instytucję i jej działania – mówi p.o. dyrektora Elwira Musiałowicz-Czech.

Toyota Jasło jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Jasielskiego Domu Kultury od października 2020 roku. Współpraca została nawiązana w ramach programu „Pro Sponsor”, uruchomionego przez dystrybutora Toyoty w Polsce – Toyotę Motor Poland, skierowanego do instytucji kultury i sportu. Program zakłada nawiązywanie partnerskich relacji i oferowanie sobie nawzajem korzystnych świadczeń. Jasielski Dom Kultury, największa jasielska instytucja kultury, a zarazem organizator miejskich imprez masowych (m.in. Dni Jasła i Międzynarodowych Dni Wina) był pierwszą, z którą Toyota Jasło zawarła umowę o partnerstwie motoryzacyjnym.

kp