Konkurs: „Znajdź powód do uśmiechu”

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie organizuje Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci pod hasłem „Znajdź powód do uśmiechu”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych i odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Zgłoszenia należy przesłać do 12 listopada br. na adres Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

Konkurs opiera się na twórczości znaczących i wybitnych autorów, którzy w swoich utworach poruszają tematykę uśmiechu, nadziei i radości.

Uczestnicy mają za zadanie zaprezentować jeden utwór wybranego autora w jednej z trzech form: recytacja, piosenka oraz inscenizacja (oparta na tekstach wybranego autora). Płytę CD wraz z niezbędną dokumentacją (zgłoszenie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) należy przesłać do Wojewódzkiego Domu Kultury, ul. Okrzei 7, 35-002 Rzeszów.

26 listopada br. na stronie wdk@podkarpackie.pl zostaną ogłoszone wyniki eliminacji wojewódzkich. Nagrody będą przyznawane podczas finału konkursu w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Dodatkowych informacji udzielają: Edyta Gazda – Łuksa (17 853 52 57 wew.29), Katarzyna Czartoryska, Joanna Jurczyńska  (17 853 52 57 wew. 41)

(jdk)

REGULAMIN

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH