Konkurs: „Znajdź powód do uśmiechu”

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie organizuje Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci pod hasłem „Znajdź powód do uśmiechu”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych i odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Zgłoszenia należy przesłać do 12 listopada br. na adres Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

Konkurs opiera się na twórczości znaczących i wybitnych autorów, którzy w swoich utworach poruszają tematykę uśmiechu, nadziei i radości.

Uczestnicy mają za zadanie zaprezentować jeden utwór wybranego autora w jednej z trzech form: recytacja, piosenka oraz inscenizacja (oparta na tekstach wybranego autora). Płytę CD wraz z niezbędną dokumentacją (zgłoszenie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) należy przesłać do Wojewódzkiego Domu Kultury, ul. Okrzei 7, 35-002 Rzeszów.

26 listopada br. na stronie wdk@podkarpackie.pl zostaną ogłoszone wyniki eliminacji wojewódzkich. Nagrody będą przyznawane podczas finału konkursu w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Dodatkowych informacji udzielają: Edyta Gazda – Łuksa (17 853 52 57 wew.29), Katarzyna Czartoryska, Joanna Jurczyńska  (17 853 52 57 wew. 41)

(jdk)

REGULAMIN

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Poprzedni artykułPiękno górskiej przyrody oczami Urszuli Czerwińskiej
Następny artykułOdjechany pokój 512