Koncert Finałowy IV Letnich Warsztatów Big Bandowych

Jasielski Domu Kultury zaprasza na koncert finałowy IV Letnich Warsztatów Big Bandowych, który odbędzie się w piątek, 26 sierpnia o godzinie 18.00 w Jasielskim Domu Kultury. Koncert jest zwieńczeniem pięciodniowych warsztatów muzycznych. Wstęp wolny.

Dzieci i młodzież przez pięć dni ćwiczyły i doskonaliły swój warsztat muzyczny pod okiem znakomitych instruktorów:

Michała Króla – saksofon – absolwenta Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej; Rafała Czarnackiego – sekcja instr. rytmicznych – pianisty, kompozytora, aranżera, absolwenta Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, obecnie wykładowcy na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Jazzu i Roberta Pisarka – trąbka, puzon – absolwenta Akademii Muzycznej we Wrocławiu, muzyka i pedagoga znanego w jasielskim środowisku muzycznym.

Zapraszamy!

JDK

Obraz zawiera: perkusję i wytające zza niej instrumenty: trąbkę, skrzypce, puzon, saksofon i pałeczki perkusyjne. W perkusję wpisane jest logo JDK oraz tekst: Letnie Warsztaty Big Bandowe. Powyżej perkusji znajduje się tekst: Koncert finałowy IV Letnich Warsztatów Big Bandowych dla dzieci i młodzieży. Poniżej perkusji znajduje się tekst: Jasielski Dom Kultury, 26 sierpnia 2022, godzina 18.00. Pożej znajdująs ię loga: Oficjalnego Pratnera Wydarzenia Toyoty Jasło oraz sponsora wydarzenia, Cukiernii "U Zofii".