Klub Ludzi z Pasją JDK zaprasza: Sekrety damskiej urody

Bożena Wójcikiewicz, osoba, dla której ogromne znaczenie ma pielęgnowanie urody, będzie gościem 28. spotkania Klubu Ludzi z Pasją, zaplanowanego na 6 grudnia br. w Jasielskim Domu Kultury.

Kosmetyki stanęły na mojej drodze gdy bardzo pragnęłam zmian. Pokochałam je od pierwszego użycia, zmieniały nie tylko moją twarz ale też wnętrze. Z zakompleksionej, zamkniętej w sobie stałam się pewną siebie kobietą, z dokładnym celem przed oczami – mówi Bożena Wójcikiewicz, dla której kosmetyki są obecnie nie tylko pasją lecz i pracą. – Kocham to co robię i pragnę robić to nadal.

Swoją pasją do udoskonalania damskiej urody Bożena Wójcikiewicz podzieli się z zebranymi. Podpowie jak kobieta może zadbać o swoje naturalne piękno, podkreślić je i podnieść na wyższy poziom oraz wskaże wypróbowane przez siebie, oparte na ekologicznych składnikach kosmetyki, które mogą w tym pomóc.

Spotkanie pod hasłem ,,Bądź tym, który spełnia marzenia a nie tym, który tylko marzy” odbędzie się we wtorek, 6 grudnia, o godz. 17.00 w sali multimedialnej JDK. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

er