Kiermasz Wielkanocny JDK: Świąteczne różności

Palmy, pisanki, stroiki, kurczaczki wielkanocne, babki czy kartki świąteczne, pojawią się podczas tradycyjnego kiermaszu wielkanocnego 8 kwietnia br. w godzinach od 10 do 18 przy Jasielskim Domu Kultury. Jest to znakomita okazja, aby poczuć przedświąteczną atmosferę i kupić oryginalne rękodzieło.

Śladem lat ubiegłych przygotowaliśmy dla Państwa Kiermasz Wielkanocny przy JDK. Jak co roku odsłona kiermaszu zapowiada się bardzo różnorodnie i bogato. Swoje wyroby zaprezentują lokalni twórcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali świąteczne ozdoby. Na kiermasz została zaproszona również cukiernia słodko-słona „U Zofii”, która przygotowała dla Państwa wielkanocne wypieki oraz mini babki do koszyczka wielkanocnego.

Drodzy państwo kiermasz to doskonała okazja, aby nie tylko wesprzeć regionalnych rękodzielników, zaopatrzyć się w oryginalne produkty, oraz daje możliwość zakupu wyjątkowego prezentu dla najbliższych.

Zapraszamy wszystkich przed budynek Jasielskiego Domu Kultury.

JDK

Obraz zawiera: wiosenne gałązki pokryte kwiatami, motyle, ponizej na ziemi przysiadły dwa zajączki pomiedzy trzema pisankami. Nad zajączkami zanjduje się logo JDK. Na środku tekst: Kiermasz Wielkanocny Rękodzieła Artystycznego 2022. Jasielski Dom Kultury, 8 kwietnia - piątek - od godziny 10 do 18.