Karolina Polak Stypendystką Marszałka Województwa Podkarpackiego

21 listopada 2022 r. w Mielcu odbyła się gala wręczenia stypendiów dla uzdolnionych młodych ludzi z naszego województwa . Program „Nie zagubić talentu ”prowadzony jest przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. Oprócz gratulacji były słowa uznania, wstępy młodych talentów, wielkie brawa i chwile wzruszeń. Stypendia do młodych utalentowanych mieszkańców Podkarpacia trafiły już po raz piętnasty.

Wśród tegorocznych stypendystów są przedstawiciele bardzo wielu dziedzin, dyscyplin i sfer nauki i sztuki. Są utalentowani chemicy i instrumentaliści,  wokaliści i matematycy, plastycy, recytatorzy, ludzie teatru. W prestiżowym gronie znaleźli się także przyszli lingwiści i innowatorzy, młodzi poeci, fotograficy, malarze, wynalazcy oraz tancerze.
Wśród nagrodzonych znalazła się również Karolina Polak , uczennica II Liceum w Jaśle a także wokalistka Jasielskiego Domu Kultury.

Stypendium przyznano Karolinie po raz drugi za osiągnięcia wokalne w roku 2021.

Gratulujemy naszej wokalistce i jesteśmy dumni z tego ,że wielokrotnie reprezentowała Ona JDK na koncertach i konkursach odnosząc liczne sukcesy.

JDK