Kabaret Młodych Panów w JDK – JUŻ DZIŚ!

Zabawne skecze, zaskakujące puenty, świetne scenki rodzajowe oraz podsumowujące całość ironiczne i mądre piosenki składają się na najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „To jest chore!”. Satyrycy wystąpią na deskach Jasielskiego Domu Kultury, w piątek, 8 kwietnia br. o godzinie 18.00. Bilety: normalny 75 zł., ulgowy 65 zł. – do nabycia w sekretariacie JDK. Zakupione bilety zachowują ważność.

Kup bilet

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. W ciągu dwóch godzin satyrycy zaprezentują to, co mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

KMP tworzą: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk.

pch

Obraz zawiera: Cztery głowy członków Kabaretu Młodych Panów z których wystają różne rzeczy, logo JDK i logo partnera wydarzenia Toyoty. Tekst: Kabaret Młodych Panów. To jest chore! Jasielski Dom Kultury. 8 kwietnia 2022, godzina 18.00. Bilety: normalny: 75 złotych, ulgowy: 65 złotych. Wejscie tylko w maseczce ochronnej.
Kabaret Młodych Panów