Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w V Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej „NIEPODLEGŁA, NIEPOKORNA”

Zapraszamy recytatorów, solistów oraz zespoły wokalne z powiatu jasielskiego.

Recytatorzy i soliści wystąpią w dwóch kategoriach wiekowych: -10-13 lat i 14-18 lat. Zespoły wokalne- kategoria otwarta od 10 lat (do 10 osób). Konkurs odbędzie się 10 maja 2023 r. o godz. 10.00 w Jasielskim Domu Kultury.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej oraz na stronie www.jdkjaslo.pl zakładka „O JDK – Dokumenty do pobrania”
Zgłoszenia do 28 kwietnia 2023 r. na adres jdksekretariat@gmail.com z dopiskiem Konkurs „Niepodległa, Niepokorna”.
Koncert laureatów zaplanowany jest na 15 sierpnia 2023 r. w parku miejskim w Jaśle.

Karta Zgłoszenia

Regulamin

eg

Obraz zawiera: Biało-czerwone barwy w które na środku bliżej prawej strony plakatu wpleciony jest klucz wiolinowy. U dołu znajdują się logotypy Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Toyoty Jasło oraz Jasielskiego Domu Kultury. Plakat zawiera także tekst: Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w V Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej Niepokorna, Niepodległa. Zapraszamy recytatorów, solistów oraz zespoły wokalne z powiatu jasielskiego. Recytatorzy i soliści wystąpią w dwóch kategoriach wiekowych: 10 - 13 lat i 14 - 18 lat. Zespoły wokalne - kategoria otwarta od 10 lat (do 10 osób). Konkurs odbędzie się w środę, 10 maja 2023 roku, o godzinie 10.00 w Jasielksim Domu Kultury. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.jdkjaslo.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 25 kwietnia 2023 roku na adres: jdksekretariat@gmail.com z dopiskiem Konkurs "Niepodległa, Niepokorna". Koncert Laureatów zaplanowany jest na 15 sierpnia 2023 roku w parku miejskim w Jaśle.