IV Letnie Warsztaty Big Bandowe

Jasielski Dom Kultury już po raz czwarty zaprasza dzieci i młodzież na Letnie Warsztaty Big Bandowe, które odbędą się w dniach 22 – 26 sierpnia br. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Koszt warsztatów 150 zł.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży, już grających na instrumentach, a zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności oraz poszerzeniem swoich horyzontów z zakresu muzyki jazzowej i rozrywkowej.
Warsztaty w tym roku poprowadzą:
Michał Król – saksofon – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej;

Rafał Czarnacki – sekcja instr. rytmicznych – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, obecnie wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Jazzu.
Robert Pisarek – trąbka, puzon – absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, muzyk i pedagog znany w jasielskim środowisku muzycznym

Zwieńczeniem zajęć będzie koncert uczestników wraz z instruktorami, który odbędzie się w piątek, 26 sierpnia br. o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Formularz zgłoszeniowy, zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z wizerunkiem (dostępne na stronie www.jdkjaslo.pl) oraz dowód wpłaty akredytacji należy wysłać drogą elektroniczną w terminie do 12 sierpnia br. na adres e-mailowy: letniewarsztatybb@gmail.com

Liczba miejsc w sekcji instr. rytmicznych (perkusja, piano, gitara, bas) jest ograniczona – przed wpłaceniem akredytacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 728 906.


Więcej szczegółów w regulaminie na stronie JDK.

Zapraszamy wszystkich młodych muzyków!

wn

Obraz zawiera: rysunek instrumentów muzycznych: perkusji, trąbki,, puzonu i saksofonu, logo JDK i Toyoty Jasło oraz tekst: 4 - te Letnie Warsztaty Big Bandowe dla dzieci i młodzieży. Jasielski Dom Kultury 22- 26 sierpnia 2022. Regulamin i karty zgłoszeniowe na stronie: www.jdkjaslo.pl info tel. 664 728 906. Koszt warsztatów 150 złotych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 12 sierpnia.