III Letnie Warsztaty Bigbandowe

Jasielski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież od 8 do 18 lat na Letnie Warsztaty Big Bandowe. To już trzecie warsztaty, które odbędą się w terminie od 23 do 27 sierpnia. Koszt warsztatów: 100 zł. Więcej szczegółów w regulaminie, który dostępny jest na stronie www.jdkjaslo.pl, w zakładce „O JDK – dokumenty do pobrania”. Liczba  miejsc ograniczona. Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym wydarzenia jest Toyota Jasło.

Zajęcia prowadzone będą przez trzech muzyków: Adriana Faryja (Akademia Muzyczna w Krakowie) – sekcja instrumentów dętych drewnianych, Roberta Pisarka (Akademia Muzyczna we Wrocławiu) – sekcja instrumentów dętych blaszanych oraz Wojtka Nowickiego (muzyk, aranżer, instruktor JDK) – sekcja rytmiczna.

Pięciodniowe warsztaty zakończą się mini koncertem, który odbędzie się 27 sierpnia na tarasie Jasielskiego Domu Kultury o godz. 19.00.


Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 664 728 906. Kartę zgłoszeń, dowód wpłaty, oświadczenie uczestnika warsztatów oraz zgodę na przetwarzanie danych, należy przesłać na adres
e-mailowy: letniewarsztatybb@gmail.com. Opłata za warsztaty na numer konta: 44-12402337-1111-0000-3728-6213.  
W tytule zapłaty należy umieścić: imię i nazwisko uczestnika warsztatów oraz „Warsztaty Big Bandowe”.

Warsztaty odbywać się będą w warunkach aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego. Szczegółowe warunki, które należy spełnić, by móc uczestniczyć w spotkaniu zamieszczone są na stronie internetowej JDK w zakładce „Procedury bezpieczeństwa w Jasielskim Domu Kultury w okresie epidemii koronawirusa covid-19”.

(wn)