Idealna kobieta…to nieżywa kobieta

Tak przynajmniej twierdzą Adrianna Biedrzyńska i Stefan Friedman, twórcy spektaklu komediowego „Kobieta idealna”.  Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekrety, spisek, zmowa, oszustwo, gierki i romans czekają na każdego, kto ma ochotę spędzić niedzielny wieczór (12 czerwca br.) z Jasielskim Domem Kultury. Bilety w cenie 90 zł są do nabycia w sekretariacie JDK.

KUP BILET

„Kobieta idealna” to opowieść o skomplikowanych losach aktorskiego małżeństwa  Grety i Alberta. Ich związek to nieustanna walka o pozycję, zarówno w życiu, jak i na scenie. Ale obydwoje zgodnie nie potrafią się pogodzić z upływem czasu. Każde z nich próbuje zmagać się z problemem na swój sposób. Greta inwestuje w operacje plastyczne, tracąc rysy twarzy, zaś Albert biernie się jej poddaje… do czasu, kiedy w ich życiu pojawiają się dwaj bracia: Modest i Gerard. Pierwszy – lekarz medycyny estetycznej oferuje Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Zaś jego starszy brat, Gerard adwokat, reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Pewnego dnia umiera ciotka Grety, zostawiając jej w spadku 70 milionów dolarów. Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Ale od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę…

Kto jest kim i czy jest tym, za kogo się podaje, kto jest mistrzem blefu i kto wpadnie w czyją pułapkę. To pytania, na które poznamy odpowiedź w czerwcową niedzielę.