Druga edycja Talenciaków za nami!

18 czerwca w sali widowiskowej JDK odbył się koncert finałowy drugiej edycji talent show „Talenciaki”, w której zaprezentowało się osiem osób wyłonionych w drodze eliminacji.
Taniec, akrobatyka, śpiew i recytacja – takimi talentami pochwalili się nasi uczestnicy w specjalnie dla nich przygotowanej oprawie scenicznej.
Dla niektórych był to pierwszy występ na scenie przed tak dużą publicznością, dlatego emocje było widać w każdym występie, nieważne czy był to energiczny taniec czy spokojny i liryczny śpiew.
Koncert finałowy rozpoczął się pokazem akrobatycznym Liwii Gałuszki – Super Talenciaka I edycji, następnie zobaczyliśmy 8 prezentacji tegorocznych talenciaków: Milena Szańca zaczęła mocną hip hopową choreografią, następnie w klimatyczny nastrój wprowadził nas Damian Górecki, który zaśpiewał piosenkę „4:30” Dawida Podsiadło. Kolejna uczestniczka Paulina Gadzała zaprezentowała własną choreografię taneczną połączoną z elementami akrobatyki, po niej na scenę wkroczył recytator – Antoni Bęben, który we włoskim stylu powiedział wiersz W. Chotomskiej „Makaron”. Jako następna zaprezentowała się Lena Kosiba, grającą na ukulele. Piosenką „Dziś późno pójdę spać ” zespołu Kwiat Jabłoni, wprowadziła widzów w bardzo nostalgiczny klimat. Później zobaczyliśmy Kamila Bazana – tancerza hip hop, który wcielił się w rolę gwiazdy sportu. Kolejna uczestniczka, Karolina Zajdel zaśpiewała piosenkę Lany Del Rey „Young and beautiful” a na zakończenie Maria Styczyńska zaprezentowała widowiskowy układ akrobatyczny. Talenciakom na scenie towarzyszyli: zespół R-Revolution, Małgorzata Janik, Kacper Nowicki, Jakub Michałowski, Alicja Michnal i Emilia Praszek.
Publiczność zgromadzona na koncercie również tym razem miała okazję zagłosować na Super Talenciaka II edycji, którym została akrobatyczka Marysia Styczyńska.
Wszyscy uczestnicy dostarczyli nam wielu emocji i doznań artystycznych ale przede wszystkim zaprezentowali swoje talenty najlepiej jak mogli. Wiemy, że bardzo się stresowali, mimo to zapamiętają swój występ i zdobyte doświadczenie, które mamy nadzieję pomoże im w dalszej realizacji swoich pasji – powiedziała Katarzyna Korona, pomysłodawca i koordynator konkursu.
Koncert poprowadzili Zuzanna Bernacka i Wojciech Knapik. Upominki dla uczestników przygotowała firma Dream Roots Wiktora Dębskiego z Dębowca.

kk

Poprzedni artykułKolejny sukces mażoretek
Następny artykułZ Bossa novą na wakacje