Bezpieczne zachowania w sieci

„Bezpieczne Zachowania w Sieci” to propozycja bezpłatnego szkolenia w ramach projektów „Sieć na kulturę”. Celem projektu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat poprzez prowadzenie atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć.

Podczas szkolenia omówione zostaną rodzaje niebezpieczeństw w sieci. Uczestnicy dowiedzą się gdzie szukać informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci. Poznają też narzędzia do bezpiecznego przechowywania plików i danych. Nauczą się również, jak się zabezpieczyć, gdy zaatakuje wirus oraz poznają dobre praktyki w bezpiecznym korzystaniu z narzędzi online. W programie uczestniczyć mogą dzieci i młodzież (10-18 lat). Zapisy i informacje drogą e-mailową: taniec.jdk@gmail.com lub telefonicznie: 13 44 351 65 lub 668 167 826.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”)

Zapraszamy!

JDK

Obraz zawiera: chłopca i dziewczynę siedzących przy biurku przed laptopami, logo JDK, Fuduszy Europejskich, flagi Polski i Unii Europejskiej, logo Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju oraz tekst: Jasielski Dom Kultury zaprasza na bezpłatne szkolenie dla dzieci od 10 do 14 lat i młodzieży od 15 do 18 lat. Bezpieczne Zachowania w Sieci. www.siecnakulture.pl Zgłoszenia na adres e-mailowy: taniec.jdk@gmail.com lub telefonicznie: 668 167 826 lub 13 44 351 65