7 października: Baranovski w JDK

Baranovski, znany z m.in. takich utworów jak: „Czułe miejsce, „Momenty”, „Lubię być z nią”, „Nie mamy nic”, „Cicho”, „Tęskno mi do gwiazd”, „Zbiór”, wystąpi w Jasielskim Domu Kultury 7 października br. Bilety zakupione na 6 maja br. zachowują ważność. Natomiast osoby, które chcą je zwrócić mogą tego dokonać poprzez wypełnienie druku dostępnego na stronie www.jdkjaslo.pl w zakładce „O JDK – dokumenty do pobrania” i dostarczenie go do sekretariatu Jasielskiego Domu Kultury (osobiście lub mailem). Zwrot dokonywany jest WYŁĄCZNIE przelewem na podane we wniosku konto. KUP BILET
Baranovski czyli Wojciech Baranowski, rocznik ’91 w 2014 uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu TVP2 The Voice of Poland; dołączył do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona, ostatecznie dotarł do odcinków emitowanych na żywo. W 2015 dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album pt. FWRD. Płyta zajęła 13. miejsce na Oficjalnej Liście Sprzedaży.  W 2018 rozpoczął karierę solową, przybierając pseudonim Baranovski. 31 stycznia wydał pierwszy utwór „Mamo”, a miesiąc później – debiutancki singiel „Dym”, z którym dotarł do 21. miejsca AirPlay – Top, będącego zestawieniem najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. 21 maja zaprezentował drugi singiel „Hey”, 22 sierpnia – trzeci singiel „Luźno”, który dotarł do 10. miejsca w zestawieniu AirPlay – Top, a 17 stycznia 2019 – czwarty singiel „Zbiór”. Piosenki umieścił na debiutanckim, solowym albumie studyjnym pt. „Zbiór”, którego premiera odbyła się 25 października.

JDK

Obraz zawiera: Logo JDK. Na pierwszym planie mężczyzna w czapce z daszkiem. W tle za nim, po lewej stronie fragment bloku mieszkalnego. Tekst: Baranovski koncert. Jasielski Dom Kultury, NOWY TERMIN - 7 października 2022, godzina 18.00. Bilet 70 złotych.