[tdb_title]
Impreza zainicjowana w 2001 roku w Jasielskim Domu Kultury, stworzyła możliwość konfrontacji zespołów tanecznych z podkarpacia oraz wymianę doświadczeń między instruktorami i tancerzami. Z roku na rok przyciągała coraz większą liczba nie tylko grup i formacji tanecznych, ale od 2012 roku także solistów i duety. Tym samym Andrzejkowe Spotkania Taneczne stały się jedną z największych imprez tanecznych w naszym regionie.
W ogólnopolskim już przeglądzie mamy dwie kategorie taneczne – taniec nowoczesny i inscenizacje oraz cztery kategorie wiekowe: 7-11 lat, 12-15 lat, 16-20 lat i 20+ gdzie mogą zaprezentować się bardziej doświadczeni tancerze czy instruktorzy.
Przez 21 lat przewinęło się przez scenę JDK ponad 7 tysięcy tancerzy, zobaczyliśmy ponad 900 prezentacji a niezliczoną ilość wytańczonych kilometrów, przekuliśmy w piękne i niezapomniane chwile, łzy szczęścia i wasze uśmiechy, dzięki którym ten przegląd istnieje.
Kochani tancerze, instruktorzy oraz pasjonaci tańca – Jasło zaprasza was na jedyne w sowim rodzaju andrzejkowe taneczne szaleństwo!!!
Skip to content