AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

 dsc1996„Sienkiewicz pędzlem i kredką” to hasło tegorocznego - dziesiątego już - Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży, zorganizowanego przez Jasielski Dom Kultury. Wernisaż połączony z wręczeniem laurów autorom najlepszych prac odbył się w piątek 18 listopada br. FOTORELACJA

Na konkurs, do którego zostały zaproszone dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów w Jaśle i powiecie jasielskim, wpłynęło 220 prac, wykonanych przez uczniów 35 szkół. Oceniła je komisja konkursowa w składzie: Jan Kukułka (plastyk z grupy „Plaja”) oraz Anna Brożyna i Ewa Kusiak (instruktorki plastyki w JDK), przyznając po 5 równorzędnych nagród i po 5 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych. Podczas uroczystego otwarcia wystawy, laureatom wręczyli je: dyrektor JDK Janusz Szewczyk i jego zastępca Helena Gołębiowska. Podziękowania otrzymali także nauczyciele, pod których kierunkiem wystawiane prace zostały wykonane.

Pokonkursowa wystawa w Galerii JDK będzie czynna do 9 grudnia br.

 

***

 

LAUREACI PRZEGLĄDU

Kategoria pierwsza, kl. I - III szkół podstawowych, nagrodzeni: Olga Gajda (kl. III, Zespół Szkół w Szebniach), Nikola Gorczyca, kl. III Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle), Julia Merkwa (kl. III Zespół Szkół Społecznych w Jaśle), Wiktor Fik (kl. III Szkoła Podstawowa w Brzyskach), Karolina Rodak (kl. II ZSM nr 2 w Jaśle); wyróżnieni: Gabriela Dunaj (kl. II Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce), Zuzanna Filar (kl. III ZSM nr 1 w Jaśle), Piotr Maresz (kl. III ZS w Nowym Żmigrodzie), Kamila Jędryczka (kl. III SP w Dobryni), Martyna Fortuna (kl. I SP w Dębowcu).

Kategoria druga, kl. IV - VI szkół podstawowych, nagrodzeni: Julia Ochałek (kl. VI Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy), Patrycja Lisowska (kl. VI SP w Brzyskach), Nikola Książkiewicz (kl. V ZS w Nowym Żmigrodzie), Natalia Najbar (kl. V ZSM nr 1 w Jaśle), Adriana Maziarz (kl. V ZSS w Sieklówce); wyróżnieni: Patrycja Szczurek (kl. V ZS w Nowym Żmigrodzie), Dorota Ślusarz (kl. VI Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie), Katarzyna Biernacka (kl. V ZSM nr 1w Jaśle), Kamil Wiatr (kl. V SP nr 4 w Jaśle), Jakub Mastej (kl. V SP Integracyjna w Samoklęskach).

Kategoria trzecia, gimnazja, nagrodzeni: Monika Stoch (kl. III Gim. nr 1 w Jaśle), Weronika Wójcik (kl. III Gim. Zespół Szkół Publicznychw Tarnowcu), Sandra Gozdecka (kl. II Gim. nr 1 w Jaśle), Lidia Kosiba (kl. I Gim. ZSP w Skołyszynie),

Kinga Czerwińska (kl. III Gim. nr 2 w Jaśle); wyróżnieni: Gabriela Dachowska (kl. III Gim. ZSP w Skołyszynie), Jakub Nocek (kl. I Gim. ZS we Wróblowej), Wiktoria Śliwa (kl. III Gim. nr 2 w Jaśle), Justyna Wilk (kl. II Gim. ZS w Nowym Żmigrodzie), Alicja Mastej (kl. I Gim. ZSP w Skołyszynie).

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
14
15
16
21
22
23
28
29
30
31

 

  

Informacja o projekcie