AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

Konkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego. Wpłynęło 220 prac uczniów z 35 szkół. Komisja konkursowa w składzie: Jan Kukułka, plastyk, grupa „PlaJa” w Jaśle, Anna Brożyna, instruktor plastyki w JDK oraz Ewa Kusiak – instruktor plastyki w JDK, po obejrzeniu prac plastycznych postanowiło przyznać następujące nagrody:

W kategorii I (kl. I – III szkoły podstawowe) – NAGRODY otrzymali:

  1. 1.OLGA GAJDA – kl. III Zespół Szkół w Szebniach
  2. 2.NIKOLA GORCZYCA – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
  3. 3.JULIA MERKWA – kl. III Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
  4. 4.WIKTOR FIK – kl. III Szkoła Podstawowa w Brzyskach
  5. 5.KAROLINA RODAK – kl. II Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle

W kategorii I - WYRÓŻNIENIA otrzymali:

  1. 1.GABRIELA DUNAJ – kl. II Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce
  2. 2.ZUZANNA FILAR – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
  3. 3.PIOTR MARESZ – kl. III Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
  4. 4.KAMILA JĘDRYCZKA – kl. III Szkoła Podstawowa w Dobryni
  5. 5.MARTYNA FORTUNA – kl. I Szkoła Podstawowa w Dębowcu

W kategorii II – (kl. IV – VI szkoły podstawowe) – NAGRODY otrzymali:

  1. 1.JULIA OCHAŁEK – kl. VI Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy
  2. 2.PATRYCJA LISOWSKA – kl. VI Szkoła Podstawowa w Brzyskach
  3. 3.NIKOLA KSIĄŻKIEWICZ – kl. V Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
  4. 4.NATALIA NAJBAR – kl. V Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
  5. 5.ADRIANA MAZIARZ – kl. V Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce

W kategorii II – WYRÓŻNIENIA otrzymali:

  1. 1.PATRYCJA SZCZUREK – kl. V Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
  2. 2.DOROTA ŚLUSARZ – kl. VI Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  1. 3.KATARZYNA BIERNACKA – kl. V Zespół Szkół Miejskich Nr 1w Jaśle
  1. 4.KAMIL WIATR – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
  2. 5.JAKUB MASTEJ – kl. V Szkoła Podstawowa Integracyjnaw Samoklęskach

 

W kategorii III – ( gimnazja ) – NAGRODY otrzymali:

  1. 1.MONIKA STOCH – kl. III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  2. 2.WERONIKA WÓJCIK – kl. III Gim. Zespół Szkół Publicznychw Tarnowcu
  1. 3.SANDRA GOZDECKA - kl. II Gimnazjum nr 1 w Jaśle
  2. 4.LIDIA KOSIBA – kl. I Gim. Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  3. 5.KINGA CZERWIŃASKA – kl. III Gimnazjum Nr 2 w Jaśle

W kategorii III – ( gimnazja) WYRÓŻNIENIA zdobyli:

  1. 1.GABRIELA DACHOWSKA – kl. III Gim. Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  2. 2.JAKUB NOCEK – kl. I Gim. Zespół Szkół w Wróblowej
  3. 3.WIKTORIA ŚLIWA – kl. III Gimnazjum Nr 2 w Jaśle
  4. 4.JUSTYNA WILK – kl. II Gim. Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
  5. 5.ALICJA MASTEJ – kl. I Gim. Zespół Szkół Publicznychw Skołyszynie

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie, otrzymują dyplomy i nagrody, ufundowane przez Jasielski Dom Kultury.

Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace, będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej od 18 listopada do 9 grudnia 2016 w Galerii Jasielskiego Domu Kultury. Wręczenie nagród odbędzie się 18 listopada br. o godz. 14.00 w Galerii JDK.

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
14
15
16
21
22
23
28
29
30
31

 

  

Informacja o projekcie