AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

img 0999Zabawy z hula hop, wspólne tańce, wyścigi w spodniach z trzema nogawkami, wieszanie prania na czas oraz gry i zabawy sprawnościowe ze Smerfami – to atrakcje ostatnich lipcowych, Wakacyjnych Spotkań Artystycznych. Imprezy prowadzili animatorzy z rzeszowskiej Agencji Artystycznych Xero z Rzeszowa i Prym Art z Rudy Śląskiej wraz z instruktorami z JDK. FOTORELACJA

Środowe spotkanie z letnią przygodą poprowadzili artyści z Rzeszowa. Dzieci musiały wykazać się dużą zwinnością podczas zabawy z hula hop. Rodzice mogli przetestować swoja sprawność w drużynowych wyścigach w spodniach z trzema nogawkami. Zmagania odbywały się parami. Zadaniem rywalizujących ze sobą drużyn było jak najszybsze dotarcie w nich do mety, niosąc w ręce łyżeczkę z plastikową piłeczka, która nie mogła im spaść. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy z przeszkodami. W czwartkowe popołudnie milusińscy z osiedla Kopernika spędzili ze Smerfami. Niebiescy przybysze: Papa Smerf, Laluś i Pracuś przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Pierwszym zadaniem było podanie jak największej liczby imion smerfów, które zostały ukryte w smerfnej piosence. Klaun Śmiesznotka z baloników na prośbę milusińskich wykonywał różne przedmioty i zwierzęta. Każdy mógł wziąć udział w grach i zabawach sprawnościowych przygotowanych przez niebieskie stwory. Na wszystkich czekały słodkie nagrody.

Zwieńczeniem imprez był jak zwykle konkurs rysunkowy którego tematami były: „Wymarzone wakacje” oraz „Ulubiony świat bajek”. Chętni mogli wykazać się inwencją twórczą malując na papierze lub asfalcie. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a różnorodność potraktowania tematu potwierdziła fakt, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane były ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”, a także Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
25
26
27

 

  

Informacja o projekcie