AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

JDK NOCJasielski Dom Kultury bierze udział w ogólnopolskim  konkursie „Modernizacja roku”, w kategorii „Kultura”. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji  przedsięwzięć budowlanych, ukończonych w 2015 roku i wyróżniających się szczególnymi walorami. Głosowanie odbywa się za pomocą portalu społecznościowego facebook. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sierpniu tego roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

- Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych – czytamy na stronie organizatora. Konkurs obejmuje 13 podstawowych kategorii: obiekty mieszkalne, obiekty hotelarsko-turystyczne, obiekty przemysłowe i inżynieryjne, obiekty użyteczności publicznej, obiekty szkolnictwa, obiekty kultury, sportu, zdrowia i rekreacji, obiekty ochrony środowiska, obiekty zabytkowe, elewacje i termo renowacje, najciekawsze modernizacje i adaptacja wnętrz, rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych, modernizacje dróg, obiekty mostowe, obiekty zieleni. Ocenie komisji konkursowej podlegać będzie: poziom rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych, funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych obiektów i budowli, poziom zachowania architektury budynków, budowli i innych elementów zabytkowych, nowoczesność stosowanej technologii, stosowanie nowej techniki w realizacji i w procesach technologicznych, jakość stosowanych materiałów ( trwałość, estetyka), poziom nowoczesności, efektywności procesów technologicznych, uzyskane efekty ekologiczne (dotyczy obiektów ochrony środowiska) oraz  dostosowanie obiektów dla osób niepełnosprawnych.

Regulamin konkursu przewiduje trzy stopnie uznania: nadania tytułu „Modernizacja roku”, wyróżnienie oraz nagroda specjalna.

Zachęcamy do głosowania!!!

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
25
26
27

 

  

Informacja o projekcie