AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dieta dbrowskiej 2Spotkanie z Anną Zwoleńską, pasjonatką diety opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską odbyło się 14 stycznia br. (wtorek) w Jasielskim Domu Kultury, w ramach Klubu Ludzi z Pasją, pod hasłem „Przywracać zdrowie żywieniem”.

 

Anna Zwoleńska, trenerka akrobatyki sportowej i dietetyczka, opowiedziała o pasjonującym ją wpływie jedzenia na zdrowie człowieka, skupiając się na stosowaniu i efektach dość rozpowszechnionej, opartej na poście owocowo-warzywnym diety, opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską. Z licznie zgromadzonymi osobami zaciekawionymi jej pasją, podzieliła się swoim doświadczeniem dotyczącym tej diety oraz postów, które - jak powiedziała - zawsze działają zdrowotnie (oczywiście o ile nie przekracza się granic zdrowego rozsądku). Jak wynikało z jej wypowiedzi, działanie diety dr E. Dąbrowskiej sprawdziła na sobie, a do jej wprowadzenia skłoniła ją ciężka choroba stawów, o której opowiedziała na wstępie. Gdy standardowe leczenie nie przynosiło pożądanych efektów, odważyła się przejść - pod nadzorem warszawskich lekarzy - na medycynę naturalną i zastosować dietę, dzięki czemu odzyskała zdrowie.

 

dieta dbrowskiej 3

 

Na początku spotkania Annę Zwolińską - pasjonatkę medycyny naturalnej, odnowy biologicznej, oczyszczania organizmu i fizjoterapii - przedstawiła Elżbieta Ruszała, opiekunka Klubu Ludzi z Pasją w JDK.

Wirtualny spacer po JDK

 

 

   

 

youtube

 

 

 

Wystawa Wiatrw

Wystawa Marka i Tomasza Wiatrów w Galerii JDK 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

  

Informacja o projekcie