AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 5810Protokół z oceny prac Jury XIII Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. „Zimowe impresje” z dnia 6 grudnia 2019 rKonkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. Wpłynęło 340 prac uczniów z 42 szkół podstawowych. FOTORELACJA

 

W przeglądzie brały udział następujące szkoły:

 

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  3. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
  4. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle
  5. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle
  6. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Jaśle
  7. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  8. Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  9. Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
  10. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jaśle 
  11. Szkoła Podstawowa w Samoklęskach
  12. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim
  13. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach
  14. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wrocance
  15. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeluśnicy
  16. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Umieszczu
  17. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy
  18. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wróblowej
  19. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
  20. Szkoła Podstawowa w Dobryni
  21. Szkoła Podstawowa w Opaciu
  22. Zespół Szkół w Cieklinie
  23. Zespół Szkół w Dębowcu
  24. Szkoła Podstawowa w Szebniach
  25. Szkoła Podstawowa w Warzycach
  26. Szkoła Podstawowa w Łężynach
  27. Szkoła Podstawowa w Kunowej
  28. Szkoła Podstawowa w Skołyszynie
  29. Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
  30. Szkoła Podstawowa w Święcanach
  31. Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  32. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
  33. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osobnicy
  34. Szkoła Podstawowa w Duląbce
  35. Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym
  36. Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich
  1. Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej
  2. Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce
  3. Zespół Szkół Społecznych w Sowinie
  4. Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  5. Szkoła Podstawowa w Łysej Górze                          
  6. Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim

 

 

Komisja konkursowa w składzie:

 

  1. Katarzyna Gądek – mgr sztuki, grafik                                           
  2. Anna Brożyna – instruktor plastyki
  3. Ewa Kusiak – instruktor plastyki

po obejrzeniu prac plastycznych postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

W kategorii I (kl. I – III szkoły podstawowe ) – NAGRODY  otrzymali:

 

  1. Oliwia Budnik - kl. III  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku    Polskim
  2. Błażej Dzik – kl. III Niepubliczna szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim
  3. Wiktoria Szarek – kl. I Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  4. Aleks Filip – kl. II Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  5. Martyna Głowacka – kl. III Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Umieszczu

 

 

W kategorii I  - WYRÓŻNIENIA otrzymali:

 

  1. Milena Mastej – kl. II Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  2. Aleksandra Woźniak – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
  3. Wiktoria Banach – kl. III Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeluśnicy
  1. Wiktoria Trznadel – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  2. Bartosz Klocek – kl. III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GlinikuPolskim

 

 

W kategorii II – (kl. IV – VI szkoły podstawowe) – NAGRODY otrzymali:

 

  1. Emilia Sokołowska – kl. VI Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
  2. Wiktoria Jaśkowiak – kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
  3. Kamil Banach – kl. VI Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeluśnicy
  1. Julia Maciejczyk – kl. V Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
  2. Antoni Moskal – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle

                                                                                                               

W kategorii II – WYRÓŻNIENIA  otrzymali:

 

  1. Oliwia Rzońca – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
  2. Jagoda Latoszek – kl. IV Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  3. Magdalena Majewska – kl. VI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  4. Grzegorz Ziomek – kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim
  5. Marcin Stec – kl. VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

 

 

W kategorii III – ( kl. VII - VIII) – NAGRODY otrzymali:

 

 

  1. Aleksandra Fliszkiewicz – kl. VIII Szkoła Podstawowa w Skołyszynie
  2. Eliza Przybyłowicz – kl. VII Szkoła Podstawowa w Kunowej
  3. Martyna Rączka – kl. VII Szkoła Podstawowa w Dębowcu
  4. Martyna Frodyma – kl. VII Zespół Szkół w Cieklinie
  5. Karolina Banaś – kl. VII Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

 

 

W kategorii III – ( kl. VII - VIII) WYRÓŻNIENIA zdobyli:

 

 

  1. Patrycja Trznadel – kl. VII Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  2. Kinga Moskal – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  3. Patryk Czech – kl. VII Szkoła Podstawowa w Święcanach
  4. Klaudiusz Stój – kl. VII Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  5. Kornelia Rzepka – kl. VIII Szkoła Podstawowa w Skołyszynie

 

 

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie, otrzymują dyplomy i nagrody, ufundowane przez Jasielski Dom Kultury. Organizatorzy XIII Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży składają podziękowania dyrektorom, nauczycielom plastyki oraz uczniom szkół  za liczny udział w konkursie oraz ciekawe prace. Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace, będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w sali offowej od 16 grudnia – do 15 stycznia 2020 r. w Jasielskim  Domu Kultury.

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

  

Informacja o projekcie