AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kalendarz imprez-rozwiń

3030 listopada br. Jasielski Dom Kultury pękał w szwach a to za przyczyną tancerzy, którzy przyjechali na kolejną, XIX już edycję Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkań Tanecznych. W przeglądzie wzięło udział aż 760 tancerzy z Jasła, Mielca, Rzeszowa, Tarnowa, Ustrzyk Dolnych, Ropy, Krosna, Jedlicza, Strzyżowa, Brzozowa, Korzennej, Krakowa, Dębicy, Skołyszyna, Leżajska, Leska, Biłgoraja i Słowacji. FOTORELACJI

 

W 119 prezentacjach zobaczyliśmy solistów, duety oraz zespoły, dzięki którym jasielska scena zamieniła się w taneczną ucztę a widzowie mieli okazję podziwiać nie tylko fantastyczne choreografie, ale też przepiękne stroje czy scenografię.

Komisja artystyczna w składzie: Monika Godek (Kraków), Dominika Machnik (Kraków), Katarzyna Łukowicz (Rzeszów) po obejrzeniu 50 zespołów, 26 duetów i 42 solówek, postanowiło przyznać następujące nagrody:

W I kategorii wiekowej:

Taniec nowoczesny

- I miejsce (solo Wiktoria Zając, duet Lena Łątka i Weronika Paszyńska, zespół RED SOCKS)

- II miejsce (duet Maja Grzesik i Natalia Kłodowska, duet Wiktoria Zając i Wiktoria Szubrat, zespół FUNKY GROUP)

Inscenizacja taneczna

- I miejsce (solo Nikola Drozd, duet Julia Alberska i Weronika Ogorzałek, zespół FAME-IKI)

- II miejsce (solo Natalia Róg, duet Zuzanna Bochnak i Martyna Lewandowska, zespół NEMEZIS II, MINI ŻABKI)

- III miejsce (solo Zofia Kotłowska, duet Wiktoria Konieczny i Weronika Konieczny, zespół BODIES)

- wyróżnienie (solo Lena Krochmal, solo Anna Działo, zespół KLEKS VI, FEJMISIE)

W II kategorii wiekowej:

Taniec nowoczesny

- I miejsce (Oliwia Górniak, Victoria Gomółka, Anna Szelest i Patrycja Tarnopolska, MAGMA)

- II miejsce (solo Oliwia Mikulska, zespół WATCH THE GAME)

- III miejsce (zespół ROZTAŃCZONA PACZKA)

Inscenizacja taneczna

- I miejsce (Martyna Fundanicz, Amelia Pazdan i Dominika Gwizdak, ALE TO NIC ADEPCI)

- II miejsce (Maja Węgrzyn, Jagoda Markowicz, Laura Janik i Olga Sychta, MTT COLLAGE)

- III miejsce (Marianna Markiewicz, Gabriela Nędza i Milena Ciesielska, KLEKS I, DESTINIAKI)

- wyróżnienie (Julia Ostoia-Szmyd, Oliwia Mikulska i Marianna Markiewicz, BEZ NAZWY II,

LUZ – wyróżnienie specjalne)

W III kategorii wiekowej:

Taniec nowoczesny

- I miejsce (Ewelina Kosior, Julia Paszek i Paulina Irzyk, SZASSE)

- II miejsce (Patrycja Kudroń, Justyna Węgrzyn, Dominika Dobosz i Gabriela Wrona, IMPULS)

- III miejsce (Dobromiła Sochacka, Julia Wójcik i Alicja Moskwa, R-REVOLUTION, AMBROZJA)

- wyróżnienie (Kornelia Wesołowska, Sandra Ziomek i Aleksandra Tomkiewicz)

Inscenizacja taneczna

- I miejsce (Joanna Kozubal, Maja Szelc i Wiktor Łacek, STRECZ)

- II miejsce (Anastazja Panasiuk i Aleksandra Półchłopek, NEMEZIS)

Z roku na rok przegląd w Jaśle cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co oznacza, że jest jednym z największych w regionie. Dlatego też z ogromną przyjemnością, już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznych, jubileuszowych XX Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych.

 

 

 

Tekst: Katarzyna Korona/JDK

Zdjęcia: Paweł Szurek

Wirtualny spacer po JDK

 

 

   

 

youtube

 

 

 

JDK Papie

100. URODZINY PAPIEŻA
JANA PAWŁA II - KONCERT

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

  

Informacja o projekcie