AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

AST 2019 fot Pawe SzurekXIX Ogólnopolskie Andrzejkowe Spotkania Taneczne odbyły się 30 listopada 2019 r. w Jasielskim Domu Kultury. Zespoły, duety i soliści rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: I (7 - 11 lat), II (12 - 15 lat) i III (16 - 20) lat oraz w dwóch kategoriach tanecznych: inscenizacja taneczna i taniec nowoczesny. Komisja artystyczna w składzie: Monika Godek (Kraków), Dominika Machnik (Kraków), Katarzyna Łukowicz (Rzeszów) po obejrzeniu 50 zespołów, 26 duetów i 42 solówek w 119 prezentacjach tanecznych, postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

W I kategorii wiekowej:

 

Taniec nowoczesny

 

- I miejsce (solo Wiktoria Zając, duet Lena Łątka i Weronika Paszyńska, zespół RED SOCKS)

- II miejsce (duet Maja Grzesik i Natalia Kłodowska, duet Wiktoria Zając i Wiktoria Szubrat, zespół FUNKY GROUP)

 

 

Inscenizacja taneczna

 

- I miejsce (solo Nikola Drozd, duet Julia Alberska i Weronika Ogorzałek, zespół FAME-IKI)

- II miejsce (solo Natalia Róg, duet Zuzanna Bochnak i Martyna Lewandowska, zespół NEMEZIS II, MINI ŻABKI)

- III miejsce (solo Zofia Kotłowska, duet Wiktoria Konieczny i Weronika Konieczny, zespół BODIES)

- wyróżnienie (solo Lena Krochmal, solo Anna Działo, zespół KLEKS VI, FEJMISIE)

 

 

W II kategorii wiekowej:

 

Taniec nowoczesny

 

- I miejsce (Oliwia Górniak, Victoria Gomółka, Anna Szelest i Patrycja Tarnopolska, MAGMA)

- II miejsce (solo Oliwia Mikulska, zespół WATCH THE GAME)

- III miejsce (zespół ROZTAŃCZONA PACZKA)

 

Inscenizacja taneczna

 

- I miejsce (Martyna Fundanicz, Amelia Pazdan i Dominika Gwizdak, ALE TO NIC ADEPCI)

- II miejsce (Maja Węgrzyn, Jagoda Markowicz, Laura Janik i Olga Sychta, MTT COLLAGE)

- III miejsce (Marianna Markiewicz, Gabriela Nędza i Milena Ciesielska, KLEKS I, DESTINIAKI)

- wyróżnienie (Julia Ostoia-Szmyd, Oliwia Mikulska i Marianna Markiewicz, BEZ NAZWY II,

LUZ – wyróżnienie specjalne)

 

 

W III kategorii wiekowej:

 

Taniec nowoczesny

 

- I miejsce (Ewelina Kosior, Julia Paszek i Paulina Irzyk, SZASSE)

- II miejsce (Patrycja Kudroń, Justyna Węgrzyn, Dominika Dobosz i Gabriela Wrona, IMPULS)

- III miejsce (Dobromiła Sochacka, Julia Wójcik i Alicja Moskwa, R-REVOLUTION, AMBROZJA)

- wyróżnienie (Kornelia Wesołowska, Sandra Ziomek i Aleksandra Tomkiewicz)

 

 

Inscenizacja taneczna

 

- I miejsce (Joanna Kozubal, Maja Szelc i Wiktor Łacek, STRECZ)

- II miejsce (Anastazja Panasiuk i Aleksandra Półchłopek, NEMEZIS)

 

 

fot. Paweł Szurek

Wirtualny spacer po JDK

 

 

youtube

 

 

prpjekt min

 Zbiory artystyczne z przełomu wieków

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie