AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 0654 ulaszZabawy w Starej Zagrodzie oraz przygody Królewny Śnieżki i Strażaka Maciusia czekały na dzieci z osiedli: Ulaszowice, Brzyszczki, Rafineria i Gadki podczas drugiego tygodnia Wakacyjnych Spotkań Artystycznych, które miały miejsce w ubiegłą środę (10 lipca) i czwartek (11 lipca). Dzieci bawili animatorzy z nowosądeckiej Agencji Art. Cinema, aktorzy krakowskiego Teatru Wagabunda wraz z instruktorami z Jasielskiego Domu Kultury. FOTORELACJA

 

Dzieci z uwagą śledziły przygody Królewny Śnieżki i siedmiu krasnali oraz Strażaka Maciusia, które przedstawili im aktorzy z Agencji Art. Cinema. Bajki zawierały w sobie ważne przesłania na temat przyjaźni, lojalności i właściwego postępowania w życiu. Po spektaklu chętni mogli spróbować swoich sił w animacji kukiełek. Nie zabrakło również gier i zabaw. Następnie dzieci wraz z dorosłymi przenieśli się w czasie do „Starej Zagrody”. Teatr Wagabunda przybliżył milusińskim dawne gry i zabawy. Śmiałkowie mogli zważyć się na starej wadze, sprawdzić swoją celność strzelając z procy do stracha na wróble, czy w zabawny sposób skorzystać z dawnej toalety. Każdy mógł wziąć udział w grach i zabawach zręcznościowych, takich jak przeciąganie liny czy rzucanie do celu. Nie zabrakło dawnych, metalowych zabawek, które szczególnie przypadły do gustu najmłodszym. Duże emocje wzbudzały przejażdżki na starym rowerze.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Wirtualny spacer po JDK

 

 

youtube

 

 

prpjekt min

 Zbiory artystyczne z przełomu wieków

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie