AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dzie dziecka 2019Burmistrz Miasta Jasła zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci na zabawę z okazji Dnia Dziecka. Piknik pod hasłem „Bawimy się koncertowo” odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim (w razie niepogody w budynku MDK). Rozpoczęcie imprezy - godz. 13.30.

 

O 14.00 zapraszamy na bajkę „Nowe przygody Koziołka Matołka” w wykonaniu Agencji Artystycznej theART ze Śląska. Następnie odbędzie się blok artystyczny w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, Jasielskiego Domu Kultury, Studia Tańca „Podkarpacie” i Studia Tańca „At Dance”. Blok rozpoczniemy głośnym czytaniem „Lokomotywy” Juliana Tuwima z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle pod hasłem „Spoko-Loko” (w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom). Pomiędzy prezentacjami szalone zabawy i animacje dla dzieci przeprowadzi Agencja Koncertowa Doroty Kuter. W trakcie trwania pikniku zapraszamy do zwiedzania stoisk:

  • książki, zabawki, tekturowe budowle do kolorowania, łamigłówki związane z twórczością Juliana Tuwima – Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle,
  • prace plastyczne: wycinanka ludowa, malowanie obrazków ludowych, cykl kolorowanek o tematyce muzealnej, zabawki z tektury i papieru typu ludowego - Muzeum Regionalne w Jaśle,
  • zabawy ruchowe i plastyczne – MDK,
  • warsztaty w glinie, malowanie na dużych formatach, prezentacja multimedialna - JDK,
  • prezentacja statyczna modeli latających klasy gigant zdalnie sterowanych RC z napędem spalinowym - Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze im. Leszka Preisnera „Ikar”,
  • namiot profilaktyczny - Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Straż Miejska,
  • pokaz służb ratowniczych - Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, jednostka Straży Pożarnej Miasta Jasła, Pogotowie Medyczne EMERGENCIA.

Dodatkowo zapraszamy dzieci do darmowego korzystania z zamków dmuchanych i ścianki wspinaczkowej oraz do udziału w licznych konkursach z nagrodami.

Piknik współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Parter Główny – LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

Organizatorzy: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Partnerzy i współorganizatorzy: Muzeum Regionalne w Jaśle, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILIARIS, Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze IKAR im. Leszka Preisnera, Muzeum Lizaka.

Serdecznie zapraszamy!!!

youtube 

 woskriesiennia

 

Dni Wina 2019 - Teatr Woskresinnia

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie