AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

img 6708„Efekty specjalne i makijaż kobiety dojrzałej”- to tytuł spotkania z Moniką Hałat, charakteryzatorką i makijażystką pracującą w TVN Kraków. Gość poniedziałkowego spotkania (18 lutego br.) na co dzień zajmuje się charakteryzacją do m.in. takich produkcji jak: „Szpital”, „Szkoła” czy „19+”. FOTORELACJA

Na przykładzie modelki ochotniczki zaprezentowała przybyłym na spotkanie paniom, jak prawidłowo wykonać makijaż. Monika Hałat przybliżyła uczestniczkom wydarzenia kosmetyki, których używa do wykonywania makijażu oraz zasady, którymi należy się przy tym kierować.

Drugą część spotkania wypełniły tzw. „efekty specjalne”, czyli silikonowe odlewy imitujące rozmaite urazy ciała. Chętne panie mogły zobaczyć jak wygląda uraz oka czy chociażby otwarte złamanie nogi czy ręki. Na przykładzie kolejnej ochotniczki charakteryzatorka pokazała sposób wykonania urazu tak, aby w świetle kamery, a przede wszystkim dla osób postronnych wyglądał wiarygodnie. Nie zabrakło anegdot z planu telewizyjnych produkcji. Panie jeszcze długo po spotkaniu rozmawiały z gościem Jasielskiego Domu Kultury na temat właściwego doboru kosmetyków.

youtube 

 

walencik

Wernisaż prac Sławomira Walencika

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie