AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 3835W miniony piątek odbyła się w Jaśle premiera filmu dokumentalnego „Fuks”. Sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury wypełniła się gośćmi z Jasła ale też z Dębicy, Tarnowa i Krakowa. FOTORELACJA

Na premierze obecna była m.in. senator RP Alicja Zając, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska, wiceburmistrz Miasta Jasła Elwira Musiałowicz - Czech, radni miejscy z przewodniczącym Henrykiem Rakiem oraz przedstawiciele podkarpackiej policji. 

- Cieszymy się, że tak dużo osób odwiedziło dzisiaj Jasielski Dom Kultury aby zobaczyć nasz  film, który opowiada o prawdziwych  bohaterach ratujących ludzkie życie – mówił Jakub Kowalczyk, współtwórca filmu.  

Gośćmi specjalnymi pokazu byli ratownicy rzeszowskiego STORAT-u wraz ze swoimi pupilami. Nie zabrakło też głównych bohaterów filmu: Jacka Dubiela i jego psa Fuksa. 

- Film oddaje realia naszej pracy, niczego nie koloryzuje  – podkreślał Jacek Dubiel.

Twórcy filmu zaapelowali  ze sceny aby wesprzeć rzeszowski STORAT, który jest organizacją non profit  i utrzymuje się głównie z 1%. 

Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego lub wesprzeć dotacją finansową  STORAT, znajdą potrzebne informacje, jak to zrobić, na stronie  stowarzyszenia: http://www.storat.pl/strony/1.procent.php

TM

youtube 

 woskriesiennia

 

Dni Wina 2019 - Teatr Woskresinnia

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie