AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

ewa kasprzyk 1Znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Ewa Kasprzyk 26 stycznia br. (sobota) była gościem Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury. Spotkała się z fanami, którzy na zakończenie mieli okazję kupić jej książkę „Ewa Kasprzyk. Mił.ość” i zdobyć dedykację.

 

 

ewa kasprzyk 2

 

Artystkę, którą jasielscy teatromani mogli oklaskiwać przy okazji jej występów na scenie JDK, przybliżyła zebranym wicedyrektor tej instytucji Helena Gołębiowska, a spotkanie poprowadził Andrzej Kurdziel. Wielbiciele talentu Ewy Kasprzyk z zainteresowaniem przysłuchiwali się prowadzonej przez niego rozmowie. Bohaterka wywiadu opowiedziała o swoich fascynacjach i przeżyciach związanych z pracą i wypoczynkiem; wspomniała wybitnych aktorów i reżyserów, z którymi miała przyjemność współpracować, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat specyfiki zawodu aktorskiego i obecnej sztuki filmowej, a także wspomnieniami z sesji fotograficznej w Toskanii (środkowe Włochy), z której zdjęcia zostały wykorzystane w książce „Mił.ość”. Książka ta, jak stwierdziła jaj bohaterka, nie jest ani biografią, ani wspomnieniami (bo na to - jak uważa - za wcześnie), ale zapiskiem luźnych skojarzeń i faktów z jej życia.

 

ewa kasprzyk 4

 

Na zakończenie E. Kasprzyk podpisywała książki, które publiczność zafascynowana niezwykłą osobowością gościa Studni Kulturalnej JDK, wykupiła do ostatniej sztuki.

 

ewa kasprzyk 5

youtube 

 woskriesiennia

 

Dni Wina 2019 - Teatr Woskresinnia

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie