AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
7
8
9
11
12
13
15
16
18
Data : Pt, 18 Paź 2019
19
Data : So, 19 Paź 2019
21
23
24
28
29
30
31
Kalendarz imprez-rozwiń

studnia potaczekSpotkanie z Tomaszem Potaczkiem, psychologiem i psychoterapeutą, który przedstawi słuchaczom temat: „O sztuce bycia z innymi” odbędzie się 19 lutego br. (wtorek) o godz. 17.00 w Jasielskim Domu Kultury. Zostało zorganizowane w ramach Studni Kulturalnej JDK. Wstęp 10 zł. Kup bilet.

 

Tomasz Potaczek, psycholog i psychoterapeuta, ale także wspaniały flecista, wielu jasielskim melomanom znany jest właśnie z tej drugiej roli, bowiem nie raz występował w Jaśle w koncertach muzyki dawnej. Jako znakomitego profesjonalistę w dziedzinie psychologii i psychoterapii mieli okazję poznać go rok temu bywalcy Studni Kulturalnej JDK, w której gościł ze świetnym wykładem poświęconym zdrowiu psychicznemu. Wychodzący po prelekcji słuchacze nie kryli swoich nadziei na kolejne spotkanie. Doczekali się. Tomasz Potaczek znów odwiedzi JDK i w ramach Studni Kulturalnej opowie o werbalnym i niewerbalnym porozumiewaniu się, przełamywaniu trudności w komunikacji międzyludzkiej, budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z innymi, czyli „O sztuce bycia z innymi”. Prelekcja z elementami ćwiczeń dotyczyć będzie: prawidłowej komunikacji, asertywności i empatii.

Tomasz Potaczek jest psychologiem z 15-letnim doświadczeniem w pracy psychologa-psychoterapeuty; należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swej pracy udziela pomocy z zakresu psychoterapii z szerokim spektrum diagnoz psychiatrycznych, a także terapii osób zdrowych doświadczających uczucia psychicznego dyskomfortu lub będących w kryzysie. Służy pomocą w diagnozie psychologicznej (osobowości, poziomu intelektualnego, diagnozie neuropsychologicznej).

Wirtualny spacer po JDK

 

 

youtube

 

 

prpjekt min

 Zbiory artystyczne z przełomu wieków

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
9
10
15
16
23
24
30

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie