AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

img 3533Po raz kolejny Jasło zainaugurowało wydarzenia kulturalne w rozpoczynającym się roku galą koncertową w wiedeńskim stylu. Koncert Noworoczny 2019 odbył się 4 stycznia (piątek) w Jasielskim Domu Kultury. Występ orkiestry, śpiewaków i tancerzy baletowych ze Lwowa zachwycił publiczność. FOTORELACJA

Zainteresowanie przedstawieniem było tak wielkie, że JDK zorganizował dodatkowy seans popołudniowy. Obydwie odsłony koncertu obejrzał nadkomplet publiczności i obie zakończyły się długą owacją na stojąco. Klasyka światowej muzyki wokalnej, znane i lubiane arie i duety operetkowe oraz musicalowe (m.in.: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Twoim jest serce me”, „O Sole Mio”, „Mamma” „Hallelujah”, „Besame Mucho”), muzyka taneczna (walce, polki, czardasze, a na finał kankan), a do tego piękne układy choreograficzne z elementami baletu i anegdoty opowiadane przez prowadzących koncerty, stworzyły wspaniałe widowisko, które zrobiło wielkie wrażenie na widzach. Wzorem ubiegłych lat, w przerwie noworocznych koncertów wszyscy zostali zaproszeni na szampana i ciasteczka.W „Noworocznym Koncercie Wiedeńskim” pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła wystąpili: Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO pod dyrekcją Woytka Mrozka, koncertmistrz Johan Kruk - skrzypce solo, Grupa QuattroVoce i tancerze baletowi.

Przed koncertami artystów zapowiedział dyrektor JDK Janusz Szewczyk, a obecny na wieczornej gali burmistrz Ryszard Pabian, korzystając z okazji złożył wszystkim noworoczne życzenia wszelkiej pomyślności, szczęścia i radości. Gospodarz miasta życzył mieszkańcom i ich gościom, aby rozpoczynający się rok upływał im pośród przyjaciół, w atmosferze wzajemnej życzliwości wszystkich, których spotkają na swojej drodze. Życzył też wszystkim spełnienia marzeń: tych, których nie udało się zrealizować w roku ubiegłym oraz tych, które pojawią się w roku bieżącym. - Życzenia z mojej strony, to także pragnienie współpracy z Państwem, abyśmy wspólnie szukali dobrych rozwiązań dla naszego miasta - dodał burmistrz.

youtube 

 woskriesiennia

 

Dni Wina 2019 - Teatr Woskresinnia

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie