AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

spektakl cudowna terapiaJasielski Dom Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Cudowna terapia” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Na scenie zobaczymy Dominikę Ostałowską, Dariusza Kordka oraz Artura Pontka.  Przedstawienie odbędzie się 9 lutego br. o godz. 18.00 w JDK. 

BRAK BILETÓW!!!

 

„Cudowna terapia” na podstawie powieści Daniela Glattauera, to – jak zapewniają twórcy – komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy – ci co są, byli lub planują być w związku.

Państwo Joanna i Walenty Dorkowie są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu bywa – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedź już 9 lutego br. o godz. 18.00 w JDK. 

Widzów czekają błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. W roli Joanny Dorek – Dominika Ostałowska, w roli jej męża Walentego – Dariusz Kordek, natomiast w terapeutę wcieli się Artur Pontek.

 

fot. Fundacja Skene Pro Arte

youtube 

 woskriesiennia

 

Dni Wina 2019 - Teatr Woskresinnia

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25

 

 

PROJEKT 2019 

   

 

 

Informacja o projekcie