AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

Konkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego. Wpłynęło 212 prac uczniów z 32 szkół podstawowych.

 

W przeglądzie brali udział uczniowie następujących szkół:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  3. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
  4. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle
  5. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle
  6. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  7. Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  8. Zespół Szkół Miejskich Nr 6 w Jaśle
  9. Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
  10. Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  11. Gimnazjum nr 2 w Jaśle
  12. Szkoła Podstawowa w Samoklęskach
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Błażkowej
  14. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim
  15. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
  16. Szkoła Podstawowa w Dobryni
  17. Szkoła Podstawowa w Opaciu
  18. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  19. Szkoła Podstawowa w Cieklinie
  20. Szkoła Podstawowa w Szebniach
  21. Szkoła Podstawowa w Warzycach
  22. Szkoła Podstawowa w Łężynach
  23. Szkoła Podstawowa w Nienaszowie
  24. Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
  25. Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  26. Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej
  27. Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce
  28. Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  29. Szkoła Podstawowa w Łysej Górze                         
  30. Zespół Szkół Integracyjnych w Osieku Jasielskim
  31. Szkoła Podstawowa w Kątach
  32. Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim

 

                                                                        

 

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Katarzyna Gądek – mgr sztuki, grafik                                           
  2. Anna Brożyna – instruktor plastyki
  1. Ewa Kusiak – instruktor plastyki

po obejrzeniu prac plastycznych postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

W kategorii I  ( kl. I – III szkoły podstawowe ) – NAGRODY  otrzymali:

 

  1. Anna Więcek – kl. II Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  2. Iga Romanek – kl. II Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  3. Mikołaj Żebracki – kl. II Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  4. Michał Wszołek – kl. II Szkoła Podstawowa w Dobryni
  5. Wiktoria Trznadel – kl. II Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle

 

W kategorii I  - WYRÓŻNIENIA otrzymali:

 

  1. Marlena Bożek – kl. II Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
  2. Marcin Mroczka – kl. III Szkoła Podstawowa w Dobryni
  3. Kornelia Lachowska – kl. I Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  4. Marcel Trelka – kl. I Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  5. Jakub Nachmann – kl. III Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

 

W kategorii II – (kl. IV – VI szkoły podstawowe) – NAGRODY otrzymali:

  1. Julia Tarnowska – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  2. Laura Gondek – kl. VI Zespół Szkół Społecznych w Niegłowicach
  3. Gabriel Wojnar – kl. V Szkoła Podstawowa w Szebniach
  4. Karolina Banaś – kl. VI Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  5. Jakub Barański – kl. IV Zespół Szkół Integracyjnych w Osieku Jasielskim

                                       

W kategorii II – WYRÓŻNIENIA  otrzymali:

 

  1. Aleksandra Mastaj – kl. VI Szkoła Podstawowa w Łężynach
  2. Aleksandra Setlak – kl. VI Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle
  3. Magdalena Nowacka – kl. VI Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  4. Kinga Moskal – kl. VI Szkołą Podstawowa Nr 12 w Jaśle
  5. Adrian Stój – kl. V Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

 

 

W kategorii III – ( kl. VII - gimnazja ) – NAGRODY otrzymali:

 

  1. Natalia Tomkiewicz – kl. VIII Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle
  2. Jakub Florko – kl. III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  3. Patrycja Lisowska – kl. VIII Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
  4. Natalia Najbar – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle
  5. Aleksandra Więcek – kl. III Gim. Szkoła Podstawowa w Nienaszowie

 

W kategorii III – ( kl. VII - gimnazja) WYRÓŻNIENIA zdobyli:

 

  1. Nikola Książkiewicz – kl. VII Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  2. Zuzanna Koszelnik – kl. III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  3. Kinga Furmanek – kl. III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  4. Paulina Rozmus – kl. III Gim. Szkoła Podstawowa w Szebniach
  5. Magdalena Kosiba – kl. VII Szkoła Podstawowa w Warzycach

 

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie, otrzymają dyplomy i nagrody, ufundowane przez Jasielski Dom Kultury, które zostaną wręczone 9 listopada br. o godz. 14.00.

 

Organizatorzy XII Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży składają podziękowania dyrektorom szkół, nauczycielom plastyki oraz uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, za liczny udział w konkursie oraz ciekawe prace.

Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace, będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej  od 9 – 30 listopada 2018 r. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

Niepodlego

Widowisko słowno - muzyczne

"Ojczyzna - serca nasze własne"

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass 

Karta seniora

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
15
28
29

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie