AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

VIIIBiennaleJasielski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VIII Jasielskim Biennale Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej - „Skąd nasz ród”.  Konkurs jest przeglądem dorobku twórczego w zakresie malarstwa i rzeźby z ostatnich dwóch lat. Ma na celu pobudzanie aktywności twórczej artystów ludowych i nieprofesjonalnych, popularyzację i konfrontację dorobku artystycznego twórców podczas wystawy pokonkursowej oraz wymianę doświadczeń artystycznych uczestników konkursu.

W konkursie mogą brać udział dorośli twórcy nieprofesjonalni mieszkający na terenie powiatu jasielskiego. Technika prac dowolna. Prace w ilości 5 sztuk, przygotowane do ekspozycji (oprawione) oraz podpisane: imię i nazwisko, rok powstania, tytuł, technika wykonania, cena, powinny zostać dostarczone na adres organizatora: - Jasielski Dom Kultury, ul. Kołłątaja 1, 38 – 200 Jasło, - do 28 listopada br. Przynajmniej jedna z prac powinna tematycznie nawiązywać do tytułu konkursu: „Skąd nasz ród”... O dokładnym terminie podsumowania konkursu, wręczenia nagród i otwarcia wystawy uczestnicy zostaną powiadomieni. Poprzez wystawę pokonkursową organizatorzy pragną zaznaczyć swój udział w obchodach ważnego dla Polaków jubileuszu 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Uczestnicy udzielają zezwolenia na rozpowszechnianie swojego wizerunku utrwalonego podczas konkursu za pomocą wszelkich technik fotograficznych i nagraniowych oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Jasielski Dom Kultury. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania nagrodzonych i eksponowanych prac w katalogu, na plakacie i w mediach, celem upowszechniania wystawy. Podpisanie przez autora karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z przyjęciem zasad regulaminu konkursu

Kontakt z kuratorem wystawy: Anna Brożyna, tel.13 443 51 54, e-mail: jdkplastyk@vp.pl

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
27
28
29
30
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie